Czy nie na twarzy najbardziej nam zależy? Czy nie ona jest naszą wizytowką? Szara i pochmurna świadczy o niezdrowym trybie życia, naciągnięta liftingami chirurgicznymi zabiera naszą spontaniczność i pozbawia impulsywnego reagowania na emocje. 


Mezoterapia igłowa to zabieg polegający na wstrzykiwaniu małych dawek substancji leczniczej bezpośrednio w skórę. Roztwory do mezoterapii to zazwyczaj mieszanka trzech substancji rewitalizujących (odmładzających) i regenerujących, zwanych koktajlami. Koktajle działają w zależności od składu: odżywczo, regeneracyjnie, pobudzająco. Substancje te nie przechodzą do układu krążenia, lecz działają miejscowo, powoli rozchodząc się w skórze i poprawiając jej kondycję. Wskazania do wykonania mezoterapii: starzenie się skóry- poprawia jędrność, elastyczność, napięcie i nawilżenie skóry. Spłyca drobne zmarszczki, poprawia owal twarzy; cellulit i rozstępy - bardzo dobre efekty w terapii łączonej z masażem lub endermologią. Zaleca się wykonanie 6 - 12 zabiegów w okresie 2 miesięcy; wypadanie włosów - w koktajlach leczniczych miesza się preparaty poprawiające mikrokrążenie skóry głowy, stymulujące odrost włosów, blizny potrądzikowe.

 

INFINI AQUABOOSTER – REGENERACJA I NAWILŻENIE – 799 zł/1ml

wyjątkowy produkt przeznaczony do uzupełniania ilości kwasu hialuronowego traconego
w procesie starzenia. Produkt przeznaczony jest do iniekcji w wierzchnią warstwę skóry
lub głębiej by poprawić elastyczność i napięcie skóry, mającej na celu biorewitalizację
i nawilżenie zmęczonej i matowej skóry oraz wygładzenie powierzchownych zmarszczek.

 

 

AQUASHINE BR – 799zł/2ml

Wyjątkowa, głęboka mezoterapia z aktywnym kompleksem peptydowym dla skóry pozbawionej blasku, z przebarwieniami. Wyrównuje koloryt, nawilża i rozjaśnia przebarwienia już po pierwszym zabiegu. Przeznaczona dla osób, które chcą czegoś więcej niż tradycyjna mezoterapia, a nie potrzebują wypełniacza.
• Nieusieciowany kwas hialuronowy, całkowicie biodegradowalny w stężeniu 1,5%.
• Kompleks peptydowy: CG-TGP2 (Oligopeptide-34), CG-Seperin (Oligopeptide-72),

   CG-Purilux (Oligopeptide-51), CG-Flatin (Decapeptide-23).
• Kompleks odżywczy: 14 witamin, 24 aminokwasy, 8 minerałów i koenzymów,

   5 kwasów nukleinowych.

 

AQUASHINE – 699zł/2ml

Głęboka mezoterapia do intensywnej regeneracji skóry. Wyjątkowa, głęboka mezoterapia

z aktywnym kompleksem peptydowym dla zmęczonej i wysuszonej skóry twarzy, szyi i rąk. Poprawia elastyczność i nawilża już po pierwszym zabiegu. Przeznaczona dla osób, które chcą czegoś więcej niż tradycyjna mezoterapia, a nie potrzebują wypełniacza.

 

Filorga MH18 – 599zł/1ml

Preparat zawiera kwas hialuronowy słabousieciowany. Głęboko nawilża i przywraca gęstość skóry, uzupełnia niedobory endogennego kwasu hialuronowego. Daje natychmiastowy, naturalny efekt wypełnienia. Stymuluje fibroblasty i umożliwia formowanie nowej tkanki.

 

Filorga NCTF HA 135 Twarz – 299zł/ 3 zabiegi 899zł/ 5 zabiegów 1499zł

Produkt do mezoterapii igłowej przeciw starzeniu się skóry, mającej na celu biorewitalizację i nawilżenie zmęczonej i matowej skóry oraz wygładzenie powierzchownych zmarszczek.

W swoim składzie zawiera wysoko stężony kwas hialuronowy, roztwór polirewitalizujący, witaminy, składniki mineralne, kwasy nukleinowe, aminokwasy, koenzymy.

Znakomicie opracowany skład chemiczny zapewnia wysoka jakość zabiegów i uzyskanie pożądanych efektów u pacjenta.

 

Restylane Skinboosters Vital – 599zł/1ml

Restylane Vital jest dedykowany do dojrzałej skóry oraz do miejsc zniszczonych przez słońce. Restylane Skinboosters są odpowiednie do wielu rodzajów skóry, nadają gładkość skórze, redukują niedoskonałości takiej jak blizny potrądzikowe.

 

Restylane Skinboosters Vital Light – 599zł/1ml

Restylane Vital Light jest dedykowany do młodszej oraz bardziej delikatnej skóry. Jest odpowiedni zarówno dla osób, które chcą poprawić jakość skóry i nadać jej blask, jak również dla osób, które chcą poprawić strukturę skóry, na przykład w przypadku blizn potrądzikowych lub skóry zniszczonej słońcem.

 

CytoCare – Twarz - 599zł/ Twarz + Szyja - 899zł/ Twarz + szyja + Dekolt - 999 zł

Dzięki unikatowej kompozycji określonych witamin, CytoCare nadaje skórze spektakularnego blasku i promienistości, powoduje wygładzenie drobnych zmarszczek poprzez stymulację do produkcji nowych komórek, a także stymuluje fibroblasty

do produkcji kolagenu.

 

 

 

 

Mezoterapia Igłowa

Wróć

© 2018 by Internetnowy