Liposukcja ultradźwiękowa polega na rozbiciu tłuszczu za pomocą głowicy ultradźwiękowej, która wywołuje w tkance tłuszczowej efekt kawitacji. Fale ultradźwiękowe różnej częstotliwości niszczą błony komórek tłuszczowych, usuwając w ten sposób lokalnie nagromadzoną tkankę tłuszczową. 

W wyniku wibracji ultradźwiękowych wysokiej częstotliwości wzrasta metabolizm komórek, rozdrabniane są wszelkie zwapnienia, przyspieszone jest krążenie krwi, zwiększa się usuwanie zbędnych produktów przemiany materii, aktywowane są różne enzymy

w komórkach. Wahania fali ultradźwiękowej wywierają efekt mikromasażu na tkankę tłuszczową, widocznie redukując jej objętość. Ultradźwięki stymulują strukturę cząsteczkową tkanki tłuszczowej i usuwają zbędne produkty przemiany materii nagromadzone wokół komórek.

 

Tłuszcze są eliminowane z organizmu za pośrednictwem układu limfatycznego i wydalane

z moczem. Dlatego bardzo ważne jest odpowiednie przygotowanie pacjenta do zabiegu liposukcji ultradźwiękowej. Przez co najmniej kilka dni przed zabiegiem należy zwiększyć przyjmowanie płynów o około 1-1,5 l dziennie. Dzięki temu następuje odpowiednie uwodnienie tkanki tłuszczowej, co jest niezbędnym warunkiem dla zaistnienia prawidłowego procesu jej rozbicia. Zwiększoną ilość płynów należy przyjmować również po zabiegu, by zapewnić prawidłowe oczyszczania organizmu z tłuszczu i powstających w tym procesie toksyn. 

 

Efekty liposukcji ultradźwiękowej widoczne są już po pierwszym zabiegu: następuje wyraźna redukcja tkanki tłuszczowej w wybranych partiach ciała i poprawa elastyczności oraz ujędrnienia skóry.


Efekty zabiegu liposukcji ultradźwiękowej:

  • redukcja komórek tłuszczowych 

  • redukcja cellulitu

  • wzrost elastyczności  i jędrności skóry

  • zwiększona gładkość skóry

  • intensywne ujędrnienie

  • pobudzenie metabolizmu

  • drenaż limfatyczny tkanek

  • regeneracja włókien kolagenowych

 

1 zabieg na 3 partie ciała - 395 zł

 

Liposukcja ultradźwiękowa

Wróć

© 2018 by Internetnowy