Liposonix jest zabiegiem, który w szybki, bezpieczny, a przede wszystkim bezinwazyjny sposób wyszczupla brzuch, uda, talię, bryczesy i pośladki. Efekty jakie można uzyskać, są porównywalne do tych, które do tej pory były osiągalne wyłącznie dzięki chirurgii plastycznej. Wykorzystując najnowsze rozwiązania w technologii ultradźwięków, podczas jednego zabiegu zapewnia redukcję tkanki tłuszczowej, a tym samym zmniejszenie obwodów ciała nawet o 2,5 cm. Fale ultradźwiękowe o dużym natężeniu (HIFU) trwale usuwają tkankę tłuszczową jednocześnie nie uszkadzając skóry, a ujędrniając ją. Procedura przeprowadzana jest w ciągu jednej wizyty i trwa około godziny, a jej przebieg można obserwować na monitorze dzięki ultrasonografii.

Zabieg jest bezpieczny dla pacjenta i nie niesie ze sobą ryzyka powikłań, a co najważniejsze nie wymaga długiego okresu rekonwalescencji. Technologia wykorzystywana w urządzeniu oparta jest na ponad 10 letnich badaniach klinicznych, przez uznanych specjalistów w dziedzinie nowych technologii medycznych i ekspertów z zakresu ultradzwięków i ich zastosowania w medycynie.

 

Bezpieczeństwo i efektywność zabiegu Liposonix gwarantuje posiadanie przez urządzenie certyfikatu FDA, który dopuszcza go na rynek europejski, amerykański, kanadyjski i japoński.

 

Jak wygląda zabieg?
Lekarz przygotowując pacjentkę do zabiegu zaznacza flamastrem obszary, które zostaną poddane procedurze wyszczuplenia. Następnie przykłada, w wyznaczonych wcześniej miejscach, głowicę emitującą skoncentrowaną dawkę ultradźwięków, przesuwając ją po skórze. Ultradźwięki trwale redukują wybrane komórki tłuszczowe, które są w naturalny sposób absorbowane, a następnie usuwane z organizmu. Po zabiegu mogą pojawić się łagodne, krótkotrwałe obrzęki i zaczerwienienia, które znikają w ciągu kilku godzin. Całkowity rezultat zabiegu widoczny jest po około 8 do 12 tygodni, ponieważ tyle zajmuje naturalny proces usuwania tkanki tłuszczowej przez ludzki organizm. Jedyna niepowtarzalna technologia na rynku światowym. Liposonix® to najlepsze rozwiązanie dla permanentnej nieinwazyjnej redukcji tkanki tłuszczowej, technologia opracowana przez pioniera rynku medycznego amerykańską firmę Solta Medical®. System Liposonix® oparty jest na ponad 10 latach badań klinicznych i testów.

 

Metoda
System Liposonix® działa w oparciu o skoncentrowaną wiązkę ultradźwięków o wysokiej intensywności (HIFU) skupiającą energię na stałej głębokości 1,3 cm. Precyzyjnie określona głębokość zabiegu sprawia, że zabieg jest bezpieczny dla skóry, otaczającej tkanki i organów wewnętrznych. W miejscu działania powoduje szybki wzrost temperatury powyżej 56oC ( w ciągu 1 sekundy! ). W wyniku podgrzania komórek tłuszczowych dochodzi do ich trwałego uszkodzenia, a następnie do ich całkowitego usunięcia z danego obszaru przez układ limfatyczny. Jest to nieinwazyjna metoda modelowania ciała, o sprecyzowanym efekcie estetycznych.

 

Efekty
Ostateczny efekt utraty zbędnych centrymetów w obwodach (brzuch, bryczesy, uda) uzyskujemy do 8 -12 tygodni po zabiegu, jest to czas w którym organizm „pozbywa” się uszkodzonych komórek tłuszczowych. Średnia redukcja tkanki tłuszczowej dochodzi do 2,5 cm. Dodatkową korzyścią stosowania tej metody jest wpływ temperatury na stymulację fibroblastów, dochodzi do obkurczenia, z wiekiem rozciągniętych, włókien kolagenowych, co w rezultacie prowadzi do napięcia skóry.

 

Dla kogo
Jest to idealny zabieg dla osób, które mimo ćwiczeń i zbilansowanej diety nie mogą pozbyć się miejscowych depozytów tłuszczu z okolic brzucha, talii, pośladków, bioder, bryczesów. Dla osób, które nie mogą wygospodarować czasu na ćwiczenia lub długie programy odchudzające, zabieg wymaga jednej wizyty u spacjalisty i trwa około 1 godziny. Zabieg jest skierowany dla pacjentów których grubość uchwyconej fałdy (obszar zabiegowy) nie jest mniejszy niż 2,5 cm a BMI (body mass index) jest poniżej 30.

 

Cena

 

Zabieg na 3 partie caiła

 

1 zabieg 2100.-

3 zabiegi 4500,-

6 zabiegów 6999,-

 

1 dodatkowa partia do każdego pakietu 299,-

Liposonix

© 2018 by Internetnowy