Endermologia LPG to nowoczesna metoda masażu do walki z tłuszczem i cellulitem
w miejscach opornych na dietę i ćwiczenia. Technika endermologii LPG jest całkowicie nieinwazyjna. Masaż opiera się na wykorzystaniu mechanicznych oddziaływań na komórki tłuszczowe, które poddane temu zabiegowi intensywnie uwalniają tłuszcz.

 

Zabiegi endermologii LPG są polecane dla osób, które chcą zwalczyć cellulit
oraz zredukować 
tkankę tłuszczową w sposób nieoperacyjny. Dodatkowo zabiegi poleca się w przypadku takich problemów skórnych jak: blizny, zwłóknienia, rozstępy czy poprawa ukrwienia skóry. Metoda endermologii LPG świetnie sprawdza się w redukcji wody i toksyn
z organizmu, ujędrnianiu skórymodelowaniu sylwetki, rozluźnianiu napiętych mięśni

oraz przed i po chirurgicznych zabiegach liposukcji.

 

Zabieg endermologii LPG jest rodzajem masażu, który wykorzystuje podciśnienie regulowane i kontrolowane przy pomocy komputera. Głowica urządzenia pod wpływem ciśnienia roluje skórę, która przybiera kształt fali. Przy pomocy elektrycznie sterowanych rolek odbywa się to nie tylko po zewnętrznej stronie skóry, ale również od wewnątrz, tak aby tkanki były maksymalnie aktywne. W trakcie zabiegu endermologii LPG skóra jest ugniatana w różnych kierunkach, co stymuluje krążenie, metabolizmprocesy regeneracyjne skóry. Dodatkowo usuwane są toksyny i tłuszcz, a organizm rozpoczyna intensywną produkcję kolagenu i elastyny.

 

1 zabieg na 3 partie - 499 zł

5 zabiegów na 3 partie - 1499 zł

 

Endermologia LPG

Wróć

© 2018 by Internetnowy