Derma Pen to nowoczesne urządzenie wykorzystywane między innymi do regeneracji skóry, usuwania zmarszczek oraz leczenia blizn i redukowania rozstępów. System pulsujących igieł wykonuje w skórze pionowe mikrootwory dzięki nim dochodzi do pobudzenia fibroblastów i produkcji nowych włókien kolagenowych i elastynowych. Urządzenie Dermapen wykorzystuje jedną z najpopularniejszych technik w obszarze dermatologii estetycznej. Metoda mikro-nakłuwania przyczynia się do powstawania w skórze mikro-urazów, a tym samym pobudza procesy jej regeneracji. Na tak, przygotowanej powierzchni naskórka zostają rozprowadzone preparaty pielęgnacyjne, które wnikają w głębsze warstwy skóry. Dermapen pozwala znacznie poprawić szybkość wykonania zabiegu i zwiększa komfort pacjenta. Jest to rozwiązanie nieinwazyjne i powoduje minimalne uczucie dyskomfortu.
Efekty zabiegów porównywalne są z laserem frakcyjnym: obie metody polegają na nakłuwaniu skóry i wzbudzeniu procesu auto odnowy skóry. Jednak przy użyciu DERMAPEN nie ma charakterystycznych dla lasera frakcyjnego działań niepożądanych, a czas rekonwalescencji jest znacząco krótszy. 
Urządzenie pozwala na wykonanie nakłuć od 0,5 do 2,5 mm w głąb skóry, dzięki czemu możliwa jest stymulacja głębszej warstwy skóry, gdzie znajduje się najwięcej fibroblastów.


Wskazania do zabiegu:
-wiotka, starzejąca się skóra
-utrata elastyczności skóry
-fotouszkodzenia skóry
-blizny potrądzikowe
-rozstępy

 

Efekty:
-zwiększenie jędrności, napięcia i elastyczności skóry
-zagęszczenie i odbudowa skóry
-wygładzenie drobnych zmarszczek
-spłycenie blizn potrądzikowych


Rezultaty stosowania DERMA PEN uzyskuje się po 3 - 4 zabiegach wykonywanych co 3-4 tygodnie. W przypadku blizn potrądzikowych i rozstępów rekomendowana ilość zabiegów to 6 - 7.

 

Cennik

 

Promocja! Kompletny zabieg wraz ze znieczuleniem oraz aplikacją kwasu hialuronowego lub ampułki Murier Paris dobranej do potrzeb cery oraz witaminy C (3ml ampułka) wykończony maską algową Le Masque Paris wzmocniona masażem oraz wykończona kremem dobranym do odpowiedniej kondycji skóry. 

 

Twarz: 1 zabieg 499,- 3 zabiegi 1299,-

 

Twarz, szyja : 1 zabieg 649,- 2 zabiegi 1749,-

 

Twarz, szyja, dekolt  1 zabieg 749,- 3 zabiegi 1849,-

 

Rozstępy i blizny wyceniane są indywidualnie.

Dermapen

Wróć

© 2018 by Internetnowy