W naszej Klinice zabieg wykonujemy przy użyciu Dr.Pen.

Dr. Pen to nowoczesne urządzenie wykorzystywane między innymi  do regeneracji skóry, usuwania zmarszczek oraz leczenia blizn i redukowania rozstępów. System pulsujących igieł wykonuje w skórze pionowe mikrootwory dzięki nim dochodzi do pobudzenia fibroblastów i produkcji nowych włókien kolagenowych i elastynowych.

Urządzenie wykorzystuje jedną z najpopularniejszych technik w obszarze dermatologii estetycznej.Metoda mikro-nakłuwania przyczynia się do powstawania w skórze mikro-urazów, a tym samym pobudza procesy jej regeneracji. Na tak, przygotowanej powierzchni naskórka zostają rozprowadzone preparaty pielęgnacyjne, które wnikają w głębsze warstwy skóry. Dr. Pen pozwala znacznie poprawić szybkość wykonania zabiegu i zwiększa komfort pacjenta. Jest to rozwiązanie nieinwazyjne i powoduje minimalne uczucie dyskomfortu.

Wskazania do zabiegu:
-wiotka, starzejąca się skóra
-utrata elastyczności skóry
-fotouszkodzenia skóry
-blizny potrądzikowe
-rozstępy

Efekty:
-zwiększenie jędrności, napięcia i elastyczności skóry
-zagęszczenie i odbudowa skóry
-wygładzenie drobnych zmarszczek
-spłycenie blizn potrądzikowych


Rezultaty stosowania Dermapen uzyskuje się po 3 - 4 zabiegach wykonywanych co 3-4 tygodnie. W przypadku blizn potrądzikowych i rozstępów rekomendowana ilość zabiegów to 6 - 7.

 

Cennik

 

Twarz: 1 zabieg 599,-

Dermapen / Beauty Pen

Wróć

© 2018 by Internetnowy