FIRMA ATACHE Scientific Cosmetic to lider w zastosowaniu naukowych rozwiązań w kosmetyce. Laboratoria ATACHE opracowują, produkują i sprzedają swoje produkty w oparciu o integralne zasady, które zapewniają najwyższe bezpieczeństwo i jakość. Proces produkcyjny odbywa się w pełnej zgodności z systemem GMP (Dobrej Praktyki Produkcyjnej), nowoczesnymi zasadami zarządzania środowiskowego i wymaganiami bezpieczeństwa i higieny pracy.


Jako część grupy farmaceutycznej ASAC Pharma, cieszymy się wyjątkową pozycją na rynku. Kosmetyki marki ATACHE wyrażają doskonałą równowagę między pięknem i pielęgnacją, między przyjemnością i efektami końcowymi.


MISJA
Wysoki poziom usług świadczonych klientom z branży kosmetyki profesjonalnej, rezultaty oparte na wiedzy i doświadczeniu naszych ekspertów, wyjątkowe, nowoczesne receptury oraz dbałość o jakość produktów, to wszystko tworzy naukowe podejście do kosmetyki i pielęgnacji.


CEL
Nauka w służbie piękna. Wszystko po to, by osiągnąć najlepsze z możliwych rezultatów: zaspokoić potrzeby zawodowe i handlowe naszych klientów, zaprosić ich do grona „Profesjonalistów ATACHE”.

Atache

Rytuały:

 

ZABIEG ATACHE EXCELLENCE
Excellence to zabieg o silnym działaniu naprawczym oparty na wysokim stężeniu nowoczesnych składników aktywnych, które działają na trzech poziomach skóry, dając efekty widoczne już po pierwszym zabiegu.

 

ZABIEG ATACHE C-VITAL

Atache C-Vital to zabieg który przywraca skórze promienny wygląd. Aktywuje mechanizmy obronne skóry przeciw wolnym rodnikom oraz pobudza odnowę komórkową. Dzięki temu zapobiega przedwczesnemu starzeniu się skóry i zapewnia skórze jędrność i witalność.

 

 

CENNIK:

Atache C Vital 249zł / 5zabiegów 999zł
Atache Excellence 299zł / 5 zabiegów 1199zł

Wróć

© 2018 by Internetnowy